Przejdź do treści

Nasz zespół

Poznajmy się

Pasjonatki programowania, dobrych planszówek i mocnej kawy – to właśnie my!

Połączyły nas studia, podobne zainteresowania, a z czasem także praca. Tworząc wspólnie wiele różnych projektów i rozwiązując związane z nimi problemy, widzimy jak ważne podczas pracy w zespole jest dobra komunikacja i wymiana doświadczeń.

 Uwielbiamy uczyć się nowych rzeczy i dzielić wiedzą z innymi, a trudne problemy zmieniamy w inspirujące wyzwania. Nieobca nam praca w zespole i wielogodzinne dyskusje z kategorii: “Jak zrobić to lepiej?”.

Na naszej stronie chcemy pokazać Wam, że nauka programowania to niezwykła przygoda, która zaskakuje nas każdego dnia i nawet mając na koncie wiele lat doświadczenia zawsze można nauczyć się czegoś nowego.

Ewelina Bosko

Zawsze uśmiechnięta i rozgadana programistka z głową pełną pomysłów. Nie lubię nudy i każdą wolną chwilę staram się wykorzystać na rozwijanie swoich pasji lub próbowanie czegoś nowego. W wolnym czasie najczęściej czytam książki lub gram w planszówki (wygrać z Julitą – to prawdziwe wyzwanie 😉 ).

A kiedy po wielogodzinej pracy przed komputerem umysł pragnie odpoczynku, dusza spokoju, a ciało dużej dawki energii i ruchu – wskakuję na matę i odpływam do krainy jogi i pilatesu lub też przelewam myśli na papier i piszę wiersze. 

 

Julita Pieciul

Programowanie jest dla mnie niezwykłą przygodą i ciągle niezmierzonym oceanem technologii, nowinek i problemów do rozwiązania. Nauka i dzielenie się wiedzą to coś, co lubię najbardziej. 

W wolnych chwilach siadam z kubkiem gorącej herbaty i książką – nie tylko programistyczną. Łapię za ukulele, aparat czy gram w planszówki (czasem z Eweliną 😉 ). Ostatnio uczę się też hiszpańskiego ¡hola amigos! I wbrew wszelkim informatycznym stereotypom uwielbiam spotkania z ludźmi.

Programistyczne triki

Wiesz, że nawet prostą pętlę for można zapisać na kilka różnych sposobów? A if-else zmieścić w jednej linii? Dzięki nam poznasz sztuczki, które zmienią Cię w programistyczego czarodzieja.

Wartościowe treści

Ogrom informacji dostępnej w Internecie sprawia, że nikt nie jest w stanie ogarnąć tego sam. Oprócz naszych własnych przemyśleń i wskazówek, dzielimy się innymi ciekawymi materiałami, z których możesz czerpać wiedzę i inspirację.

Nauka Pythona

Tuż obok polskiego i angielskiego, Python to trzeci język, którym posługujemy się płynnie. Jeśli też wolisz wcięcia zamiast klamerek - zostań z nami, a Python przestanie być Ci obcy.

Czysty kod

Porządek jest ważny nie tylko w domu, ale też w kodzie. Dzięki niemu inni programiści nie zagubią się w chaosie nadmiarowych "ifów" i zakomentowanych linii. Pokażemy Ci, jak drobne zmiany mogą wpłynąć na czytelność kodu i sprawić, że praca nad nim stanie się przyjemnością.